Participants

  1. Ildefonso Castro-Infantes (Granada)
  2. Jesús Castro-Infantes (Granada)
  3. Ildefonso Castro-Lopez (Jaen)
  4. Verónica L. Cánovas (Murcia)
  5. Alessandro Carlotto (Zurich)
  6. Akram Chehrazi (Azarbaijan Shahid Madani University, Iran)
  7. Leonor Ferrer (Granada)
  8. Maria A. García-Ferrero (ICMAT, Madrid)
  9. Turgut Hanoymak (Van Yuzuncu Yil University, Turkey)
  10. Esko Heinonen (Helsinki)
  11. Lynn Heller (Hannover)
  12. David Hoffman (Stanford)
  13. Tim Hoffmann (TU Munich)
  14. Seungsu Hwang (Chung-Ang University, Seoul)
  15. Yoshiki Jikumura (Kyushu University, Fukuoka)
  16. Miyuki Koiso (Kyushu University, Fukuoka)
  17. Martin Kilian (Cork)
  18. Sung-Eun Koh (Konkuk Univ. Kwangjin-Koo, Seoul)
  19. Ernst Kuwert (Freiburg)
  20. Katrin Leschke (Leicester)
  21. Rafael López (Granada)
  22. Luciano Mari (SNS, Pisa)
  23. Francisco Martín (Granada)
  24. Antonio Martínez (Granada)
  25. A. L. Martínez-Triviño (Granada)
  26. Laurent Mazet (Creteil)
  27. Rafe Mazzeo (Stanford)
  28. William H Meeks III (Amherst)
  29. Pablo Mira (U. P. Cartagena)
  30. Katsuhiro Moriya (Tsukuba)
  31. Eduardo Mota (Cork)
  32. Lohans de Oliveira Miranda (Southern Santa Catarina, Brasil)
  33. Joaquin Perez (Granada) 
  34. Áurea Quintino (Lisbon)
  35. Ernani Ribero Jr. (UFC, Fortaleza, Brasil)
  36. Tristan Rivière (Zurich)
  37. Craig Robertson (Oxford)
  38. Magdalena Rodriguez (Granada)
  39. Pascal Romon (Marne-la-Vallée)
  40. Alberto Roncorini (Pavia)
  41. Antonio Ros (Granada)
  42. Gabriel Ruiz-Hernandez (UNAM, Mexico)
  43. Melanie Rupflin (Oxford)
  44. Andreas Savas-Halilaj (Hannover)
  45. Ben Sharp (Warwick)
  46. Keomkyo Seo (Sookmyung Women's University, Seoul)
  47. Eddygledson Souza Gama (UFC, Fortaleza, Brasil)
  48. Giuseppe Tinaglia (KCL, London)
  49. Peter Topping (Warwick)
  50. Francisco Urbano (Granada)
  51. Brian White (Stanford)
  52. Gabjin Yun (Myong Ji University, Yong-in, South Korea)
© Universidad de Granada  2017